22-24 AĞUSTOS 2019 TARİHLİ ‘POTATO DAYS TURKEY’ FUARINA MASSEY FERGUSON TEKNOLOJİ SPONSORU OLDU!

 

AGCO Türkiye olarak uzmanlık gerektiren tarımsal faaliyetler ve ihtisas fuarlarına ayrı bir önem vermekteyiz. Bu bağlamda 22-24 Ağustos tarihleri arasında DLG Fuarcılık tarafından Konya’da gerçekleştirilecek Potato Days –Patates Tarla Günleri teklif edildiğinde çok sıcak karşıladık ve kısa bir değerlendirme sonrasında da konusunda uzman markalar ile beraber Launch Partner olduk. Çünkü Massey Ferguson, patates üreticileri ve patates konusunda çalışan profesyonel şirketler tarafından özellikle tercih edilen ve beğenilen bir marka..

 

Massey Ferguson’un 130-235 hp arası traktör ürün gamı ile tarla denemeleri ve gösterilerinde yer alacağımız bu uygulamalı fuarda Grimme ve APH Group’a son teknoloji traktörlerimiz ile güç vereceğiz. Ayrıca diğer sunduğumuz traktör serilerini de bize ayrılan özel standımızda ziyaretçiler görme şansına sahip olacaklar.

 

Patates tarımı son dönemde milli üretim ve fiyat konuları ile medyada çok fazla yer buluyor. Bu nedenle fuara ilginin üst düzey olacağını düşünüyoruz. Tüm bölge çiftçilerini bu modern tarım uygulamalarını görmeleri için Konya’ya bekliyoruz!